Samozbery pokračujú

Samozbery ovocia pokračujú podľa dozrievania jednotlivých druhov a odrôd. Aj v našich podmienkach úrodu ovplyvnila mrazivá zima a preto je ovocia menej. Aktuálne informácie podávame na tel. č. 0948 668 089, alebo 046 543 15 75.

Samozber jahôd – ukončený

– odrody Honeoye, Dukát, Elkat Na samozber je potrebné sa prihlásiť na tel. 0948 668 089 Informácie ohľadom voľného predaja poskytujeme tiež na telefónnom čísle 046/543 15 75 Zbery začíname od začiatku júna.

Predaj voľnokorenných drevín ukončený

Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás informovať, že predaj voľnokorenných ovocných drevín je vzhľadom na aktuálne klimatické podmienky ukončený. Predaj kontajnerovaných drevín a trvaliek (rastliny v črepníkoch) je v plnom prúde. Ponúkame množstvo listnatých, ihličnatých druhov a kultivarov. U nás nájdete rastliny ozdobné svojimi kvetmi, alebo listami (alebo

Dostupný sortiment

Z našej jarnej ponuky máme pre Vás na sklade marhule: Precoce D Imola, Thyrintos, Vitilio broskyne: Platicarpa biela, Maria Bianca, Flavorcrest, Cardinal, Ruby Prince, Spring Crest, Fertilia Morettini nektarinky: Armking, Flavortop, Tena, Venus, Harco čerešne: Kordia, Samba orech: Jupiter jablone, hrušky, slivky, višne – posledné kusy z rôznych odrôd

Áno, stromky už predávame!

Sezóna sa sa nám rozbehla a v predajni už máme väčšinu sortimentu. Našu ponuku nájdete v cenníku. Najžiadanejšie odrody sa rýchlo míňajú, ale ešte budeme niektoré podľa možností dopĺňať. Na Vašu návštevu sa teší kolektív CRZ Prievidza.